O firmie

 

Szanowni Państwo,

Biuro Rachunkowe Control TAX powstało w wyniku wieloletniej współpracy z biznesem, obserwacji potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców oraz pewności, że mogę zaoferować więcej niż standardy większości działających na rynku biur rachunkowych.

Proponuję Państwu portfel wysokiej jakości usług, z którego możecie Państwo – według potrzeb – skorzystać w całości lub części.

Kanonem naszej współpracy jest pełna profesjonalna opieka nad Klientem, który na bieżąco ma możliwość konsultowania swoich decyzji finansowych, osiągając bezpieczeństwo wydatków i optymalizację kosztów.

Gwarantuję Państwu bezwzględne bezpieczeństwo informacji i ochronę danych osobowych – rzeczy bezcenne w dzisiejszym świecie i stanowiące podstawę zaufania w stosunkach pomiędzy biznesem, a jego obsługą.

Serdecznie zapraszam!

Sylwia Jaroszek

Co otrzymuje Klient?

  • terminowe i rzetelne rozliczenie podatków i innych zobowiązań
  • bezpieczeństwo danych, archiwizacja
  • program do fakturowania
  • elektroniczną wymianę danych
  • odbiór dokumentów z siedziby firmy *

 

* na terenie Rzeszowa oraz Czudec i okolice

 

Specjalizacja

Rozliczenia z zagranicą

(ewidencja dokumentów dotyczących transakcji z kontrahentami zagranicznymi: IMPORT, EXPORT, WDT, WNT; prowadzenie rozrachunków w walucie obcej, naliczanie różnic kursowych, pomoc w zakresie przygotowania dokumentacji do odpraw celnych). Współpracujemy z Agencjami Celnymi na terenie całego kraju, gównie Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Wrocław, Rzeszów

Dlaczego my?

Oszczędzacie Państwo czas. Dokumenty odbieramy sami

Jeżeli jednak wolą Państwo pojawić się u nas osobiście, nie ma problemu. Wszystko po to aby Państwo mogli skupić się na sprawach naprawdę istotnych dla waszej firmy!

Nasze usługi w pełni dopasowujemy do Państwa

Jesteśmy otwarci na wszelkie niestandardowe rozwiązania. Dotyczy to zarówno indywidualnie projektowanego planu kont, jak również integracji stosowanych przez Państwa systemów informatycznych z naszym oprogramowaniem. Państwa pracownicy mogą również korzystać bezpośrednio z naszego oprogramowania na przykład przy wystawianiu faktur. Tym sposobem wszyscy możemy działać sprawniej!

Otrzymujecie Państwo wyjątkowo atrakcyjną ofertę na usługi księgowe

Zdajemy sobie sprawę, że pod wieloma względami oferujemy więcej niż konkurencja, jednakże te atuty nie skłaniają nas do podnoszenia cen. Nasze wynagrodzenie kalkulowane jest zawsze tak, aby było możliwie najbardziej atrakcyjne. Co więcej słysząc konkretne argumenty zawsze jesteśmy chętni do dalszych negocjacji. Współpracując z nami możecie być Państwo pewni, że za usługi księgowe płacicie rozsądne pieniądze!

Wykwalifikowana kadra

Powierzając księgowość naszej firmie, do dyspozycji otrzymujesz doświadczoną i wykwalifikowaną, stale doskonalącą się kadrę. Dbamy o samorozwój, biorąc udział w szeregu szkoleń, uzupełniając wiedzę dzięki publikacjom branżowym. W ten sposób możemy zagwarantować Państwu kompleksową ofertę, oraz szybką, acz skrupulatną obsługę.
Reprezentujemy Państwa przed urzędami
Na życzenie naszych klientów bierzemy udział w kontrolach urzędów skarbowych i ZUS, Państwowej Inspekcji Pracy przeprowadzanych w firmach naszych klientów. Wiedza, doświadczenie oraz wnikliwy i bieżący wgląd w dokumenty Państwa firmy gwarantują sprawny i możliwie szybki przebieg kontroli oraz skuteczną komunikację z urzędnikami.

Dostępni jesteśmy zarówno w formie tradycyjnej jak i nowoczesnej (on-line). 

Łączymy tradycje z nowoczesnością. Można z nami się spotkać, napić sie kawy i wspólnie vis a vis omówić ważne dla nas sprawy, jak również dostępni jesteśmy za pomocą popularnego komunikatora gg, poczty elektronicznej, czy aplikacji internetowej do elektronicznej wymiany danych.

 

Dlaczego zewnętrzna księgowość?

Naszą ofertę współpracy kierujemy nie tylko do przedsiębiorstw korzystających z usług innych biur rachunkowych lecz również do firm, które rozważają lub już zdecydowały się na stworzenie własnego działu księgowości.

W porównaniu do takiego rozwiązania współpraca z naszym Biurem niesie ze sobą co najmniej 4 podstawowe korzyści:

  • Biuro zapewnia praktycznie niezachwianą ciągłość świadczenia usług

Ewentualna absencja jednego z pracowników Biura spowodowana urlopem, chorobą, macierzyństwem czy nawet zmianą pracy nie powoduje jakiegokolwiek problemu u klienta, gdyż prowadzeniem jego ewidencji natychmiast może zająć się inna wykwalifikowana osoba. W przypadku utrzymywania własnej księgowości bardzo często przedsiębiorstwa narażone są na komplikacje spowodowane przedłużającą się nieobecnością pracownika z jakiegokolwiek powodu.

  • Dostęp do aktualnej specjalistycznej wiedzy w dziedzinie m.in. podatku od towarów i usług, podatków dochodowych, rachunkowości, a także bhp oraz ochrony środowiska, gospodarki odpadami

Biuro zapewnia profesjonalne rozwiązanie wszelkich pojawiających się problemów, które w przypadku korzystania z własnej księgowości wymagają współpracy z zewnętrznym firmami, gdyż koszt utrzymania wysoce wykwalifikowanych specjalistów m.in. 
z zakresu podatków często przekracza możliwości finansowe pojedynczego przedsiębiorstwa.

  • Biuro ponosi pełną odpowiedzialność za rozliczenia podatkowo – księgowe oraz reprezentuje przedsiębiorstwo wobec organów fiskalnych

Takie rozwiązanie nie tylko zabezpiecza firmy przed restrykcjami ze strony urzędów skarbowych lecz również często ułatwia z nimi współpracę.

  • Oszczędność nakładów

Klient nie musi nabywać systemu finansowo-księgowego czy kadrowo-płacowego a następnie aktualizować go wraz ze zmianami przepisów. Nie ma konieczności zatrudniania doświadczonych księgowych, ryzykować rekrutacji niewłaściwych osób. Przenosząc księgowość do firmy zewnętrznej nie zachodzi konieczność ponoszenia dodatkowych kosztów personelu (wynagrodzenia, zastępstwa urlopowe, zastępstwa w okresie choroby, koszt stanowiska pracy).